Кто на сайте
Сейчас 59 гостей онлайн
Реклама I

Free counters!

Главная Materiāli latviešu valodā Vissaprātīgākais termiņnoguldījums – BioDeposit


Vissaprātīgākais termiņnoguldījums – BioDeposit

Vissaprātīgākais termiņnoguldījums BioDeposit

Vēl tālā senatnē cilvēks prata veiksmīgi izmantot upju un ezeru nogulumus. Tieši lielo upju – Nīlas, Tigras un Eifratas, kuras atšķīrās no citām ar spēcīgām noplūdēm, ielejās radās pirmās ar lauksaimniecību nodarbojušās civilizācijas. Herodots rakstīja, ka Ēģipte ir „Nīlas dāvana”, jo katru gadu Nīla pārplūda un bagātināja zemi ar auglīgu kārtu, kuru uzskatīja par vislabāko mēslojumu.

Andrejs Maklakovs,

BioDeposit Group

Mūsu valstī nav tādu upju, kuras pēc plūdiem atstāj auglīgu nogulumu. Toties Latvija, īpaši tās dienvidaustrumu daļa, ir bagāta ar ezeriem, kuri satur vērtīgāko dabas mēslojumu - sapropeli.

Mūsu kompānija BioDeposit Group piedāvā jums lietošanai produktu ar nosaukumu BioDeposit Agro, kas ir izgatavots Latvijā, par pamatu ņemot Latgales sapropeli.

BioDeposit Agro sastāv no svaigi iegūta sapropeļa un augšējā slāņa kūdras. Šie divi komponenti lieliski papildina viens otru:

  • sapropelis satur bagātīgu naturālu vitamīnu, aminoskābju, mikroelementu un baktēriju kompleksu, kas augsnē veicina trūdvielu ātru veidošanos, aktivizē apmaiņas procesus un atjauno auglību;
  • kūdra veido augsnes struktūru, uzlabo tās aerāciju, bagātina ar trūdvielu skābēm, palielina augsnes mitrumietilpību.

Produkts BioDeposit Agro ir sekojošām patērētājam svarīgām īpašībām, tas:

- ir 100% naturāls produkts,

- nesatur nezāļu sēklas,

- neitralizē augsnē esošo nitrātu, nitrītu, smago metālu sāļu aktivitāti,

- ir ērts lietošanā, jo tam ir labs drupenums un tas viegli sajaucas ar jebkāda tipa augsnēm,

- saglabā barojošas īpašības 3-4 gadu laikā pēc ievadīšanas gruntī,

- ir bezsmaržas,

- nav toksisks,

- neprasa īpašus glabāšanas nosacījumus.

BioDeposit Agro ir universāls lietošanā – to var lietot bez izņēmuma visiem augiem, kas aug dārzos un piemājas dārzos. Tāpat tas ir efektīvs izmantošanai siltumnīcās, stādot augļu koku, ogu krūmu, skujkoku, dekoratīvo un lapu kultūru augu, ziedu, salātu, gurķu, tomātu, zaļumu stādus.

BioDeposit Agro lielākoties nav mēslojums, bet gan bioloģiski aktīvs pamats, lai augsne ātri atjaunotos un tajā izveidotos nogulumi.

 

Cits mūsu piedāvātais produkts ir BioDeposit Elixir – humīnu stimulators  augu augšanai.

Humīnvielas (no lat. humus – zeme, augsne) veidojas augsnē, kūdrā, oglēs un citās dabiskās vielās. Tās uzkrāj barošanas elementus un enerģiju, samazina toksisku vielu kaitīgo iedarbību, labvēlīgi ietekmē organismu attīstību un planētas siltuma līdzsvaru.

Galvenās humīnpreparātu vielas, kuras nodrošina tā bioloģisko aktivitāti, ir humīnskābes un fulvoskābes.

Uz doto brīdi ir ļoti daudz dažādus humīnpreparātu. Mūsu produkts būtiski atšķiras no tiem ar to, ka:

- ir ražots no vietējās Latvijas kūdras bezatkritumu ražošanas procesā bez kaitīgiem izmešiem,

- ražošanas procesā kūdra netika pakļauta ne augstu temperatūru ne spēcīgai ķīmiskai apstrādei,

- satur augstu humīnskābju un fulvoskābju koncentrāciju (vairāk par 120 gr/l),

- 1 litrs BioDeposit Elixir ļaus Jums ir gūt 2000 litru lietošanai gatav šķīduma.

BioDeposit Elixir izmantošana ir daudzveidīga par BioDeposit Agro. Ja Agro pārsvarā tiek izmantota kā piedeva gruntij, Elixir tiek izmantots vairākos veidos:

Pirmais - BioDeposit Elixir ir noderīgs mērcējot sēklas pirms iesēšanas. Trīs preparāta pilienus izšķīdina glāzē ūdens vai 12ml sašeti (paketīti) – 20 litros. Sēklas ievieto audumā un iemērcē uz 10-12 stundām iepriekš sagatavotā šķīdumā. Mērcēšanas laikā sēklas iesūks sevī Elixira šķīdumu, tāpēc jāseko līdzi, lai tās visu laiku būtu vienmērīgi samitrinātas. Pēc 12 stundām sēklas iesēj gruntī. Pētījumi pierāda, ka iemērcot sēklas BioDeposit Elixirа šķīdumā, palielinās dīgtspējas % un par dažām dienām sarūk dīgšanas laiks. Tas nozīmē, ka izmantojot BioDeposit Elixir mērcēšanai, Jūs ātrāk iegūsiet lielāku dēstu skaitu.

Otrais veids – izmantot BioDeposit Elixir augu sakņu laistīšanai. Ar šķidumu var laistīt sēklas, dīgstus, kā arī izaugušus augus. Ieteicamas 2 laistīšanas veģetācijas perioda laikā. Ja pirmo reizi jūs laistījām grunti pēc sēklu iestādīšanas, tad nākamreiz tā ir jālaista pēc divām nedēļām. Šķīduma daudzumam jābūt tādam pašam kā pie parastas laistīšanas.

Trešais veids - ar BioDeposit Elixirом apsmidzināt augu lapas, jo tajās norit svarīgi enerģijas apmaiņas, hlorofila ražošanas, ogļskābās gāzes patērēšanas procesi. Apsmidzināšanai jāpagatavo tāds pats BioDeposit Elixirа šķīdums kā pie mērcēšanas un laistīšanas (1:2000). Apsmidzināšana jāveic divas reize veģetācijas perioda laikā ar 14-15 dienu intervālu.

Ja 20 litru apjoms Jums ir par daudz, Jūs varat vienas sašetes saturu izšķaidīt glāzē ūdens un šķīdumu ilgstoši glabāt aiztaisītā pudelē (burkā), lai novērstu tā iztvaikošanu. Tālāk pēc nepieciešamības Jūs varat izšķīdināt pusglāzi desmit litros ūdens, ceturto daļu glāzes – 5 litros utt.

Pētījumi parādīja, ka BioDeposit Elixir izmantošana sakņu laistīšanai vai apsmidzināšanai palielina kultūru ražu vismaz par 20–40 % atkarībā no augsnes stāvokļa.

Lielākais efekts tiek sasniegts, izmantojot BioDeposit Agro un BioDeposit Elixir kopā, jo Agro rada barojošu vidi augu pilnvērtīgai un pareizai attīstībai, bet Elixir palīdz paātrināt apmaiņas un augšanas procesus.

Ceturtais veids - izmantot BioDeposit Elixir kā komposta gatavošanās paātrinātāju. Tam ir jāatšķaida Elixir ar ūdeni attiecībā 1:1000, tas ir, viena sašete uz 10 litriem ūdens un ar šo šķīdumu pārliet komposta bedres vai kaudzes saturu. Pēc 3-4 dienām komposta temperatūra pieaugs līdz 50 0С. Tādā veidā sagatavots komposts būs piesātināts ar humīnvielām un dos ievērojamu pieaugumu jūsu ražai. Sagatavojot kompostu, iesakām kompostējamo materiālu pārbērt ar 2-4cm Agro kārtu, pēc kā iegūto „pīrāgu” pārliet ar Elixir. Šāds komposts kļūs par brīnišķīgu materiālu dēstiem un dārza augiem.

Universāls mēslojums nepastāv, jo ir atšķirīgas augsnes kvalitāte, klimatiskie apstākļi, audzējamo augu veidi. Tā kā visi augi augsni ar barošanas elementiem padara nabagāku, tos ir nepieciešams papildināt. Mūsu produkti nav mēslojuma aizvietotāji, tāpēc lai palielinātu vienu vai citu barošanas elementu daudzumu augsnē, izmantojot BioDeposit produkciju, ir pieļaujama minerālmēslu pielietošana, taču tā daudzumam augu papildmēslošanai ir jābūt 8-10 reizes mazāk nekā neizmantojot mūsu produkciju.

Ja esat agrāk izmantojuši minerālmēslojumus, tad jūsu augsnē tie būs uzkrājušies pietiekami lielā koncentrācijā. Turklāt tie augsnē atrodas sāļu veidā un augu saknēm ir grūti pieejami uzņemšanai. BioDeposit ļaus jums atbrīvot barošanas elementus un nodrošināt augiem pieeju tiem. Tādā veidā BioDeposit produkcijas izmantošana rada atveseļojošu iedarbību uz augsni, palielina tās auglību, padara tīru un veselu.

Обновлено (04.02.2012 20:53)

 
Реклама


Сотрудничество
Полезные ссылки:


Портал садоводства.


Садовая техника для профессионалов.


WEB-дизайн, компьютерная графика


Общество "Лангала"
Facebook
Яндекс.Метрика